Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 12:56 pm
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 626 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Noortaluniku toetus
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 22, 2008 8:53 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Sept 21, 2008 6:32 pm
Postitusi: 172
Mida see endast kujutab ja kuidas seda saada?
Tean nii palju, et peab vist peab olema põllumajanduslik haridus või äriplaan vähemalt viieks aastaks?? on see õige?

_________________
Põllumees-põline rikas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 22, 2008 8:58 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Sept 08, 2008 6:51 pm
Postitusi: 4
...


Viimati muutis KolmOtti, Laupäev Mär 07, 2009 11:40 pm, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 23, 2008 7:00 pm 
Eemal

Liitunud: Pühapäev Sept 21, 2008 6:32 pm
Postitusi: 172
nu sealt loen välja,et on vaja äriplaani ja põllumajanduslikku haridust........Nahh, seda äriplaani on vaja teha, kui ei saa kindel ollagi, mis olukord meil homme riigis on....hinnad kõiguvad nii palju, et see äriplaan vett küll ei pea....Ja miks seda haridust nõutakse, kui enamus noori, kes põllumajandusega tegelevad, on selle asjaga rohkem kooku oma elu jooksul puutunud, kui ahvid ministeeriumites ja PRIA's

_________________
Põllumees-põline rikas


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 23, 2008 8:42 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Veebr 25, 2008 8:43 pm
Postitusi: 614
Jason kirjutas:
nu sealt loen välja,et on vaja äriplaani ja põllumajanduslikku haridust........Nahh, seda äriplaani on vaja teha, kui ei saa kindel ollagi, mis olukord meil homme riigis on....hinnad kõiguvad nii palju, et see äriplaan vett küll ei pea....Ja miks seda haridust nõutakse, kui enamus noori, kes põllumajandusega tegelevad, on selle asjaga rohkem kooku oma elu jooksul puutunud, kui ahvid ministeeriumites ja PRIA's


et piirata taotlejate ringi ning tagada maksimaalselt raha sihipärast kasutamist.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 9:42 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Apr 03, 2009 9:22 pm
Postitusi: 13
Vaja on ka töökogemust, et toetust saada.

Et siis nahh ...seda äriplaani vaja on, ´´Jason`` mille alusel siis sina seda raha jagaksid?

Mis puutub ahvidesse siis tekib mul küsimus miks sa ise midagi ette ei võta. EPKK moodustas töögrupid , et arutada erinevatel teemadel
küll viljakasvatuses, loomakasvatusest , jne.jne. hakka üheski neist töögruppidest osalema.
Kui vaja saaks ministeeriumi tasemel oma vaateid ja ettepanekuid teha, aga neid kes julgevad suu lahti teha ja sinna minna... no kui palju neid siis on? Kodus oma õue peal oleme kõik targad kiruma....

Oh kuidas ma ei kannata vingumist

_________________
Elu on lill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 04, 2009 8:24 am 
Eemal

Liitunud: Laupäev Veebr 21, 2009 5:54 pm
Postitusi: 126
Asukoht: hiiumaa
minna naan kirjutas:
Vaja on ka töökogemust, et toetust saada.


Töökogemus ei ole kohustuslik, lihtsalt annab punkte oluliselt juurde. Töökogemus tuleb hiljem oma ettevõttes.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 04, 2009 8:47 am 
Eemal

Liitunud: Reede Apr 03, 2009 9:22 pm
Postitusi: 13
Kõik õige, tegelikult ma selles mõttes ütlesingi, et ilma töökogemuseta šansid väiksemad. Kõige parem võimalus kolm kolmest: töökogemus, haridus, ülevõtmine ja muidugi äriplaan võiks kah vett pidada.

_________________
Elu on lill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 05, 2009 4:46 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Lugesin kuskilt (äkki pria.ee), et see aasta mikropõllumajandusettevõtte toetuse saamisek ei ole vaja põllumajandusliku haridust. Kas keegi noortaluniku toetuse kohta oskab seda ütelda?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 05, 2009 6:16 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 6:52 am
Postitusi: 373
pole vaja ei hardust ega töökogemust kui võtad kohustuse need kahe aasta jooksul hankida


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 05, 2009 6:40 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Apr 03, 2009 9:22 pm
Postitusi: 13
Ei ole vaja ega kohustuslik, aga mõelge sellele, et kellel töökogemus ja haridus olemas on ikkagi eelistatumas olukorras kui need kellel pole. Nii, et proovige ilma hariduse, töökogemuseta toetus kätte saada. Väga väike võimalus ju.
Pange ülevõtmine ka juurde siis on toetus vähegi vettpidava äriplaaniga käes.

_________________
Elu on lill


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 05, 2009 8:42 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Veebr 21, 2009 5:54 pm
Postitusi: 126
Asukoht: hiiumaa
See ülevõtmine pidi üks päris paras tegemine olema, et neid asju õieti korda saada... lihtsam, kui on töökogemus ja haridus. Mul õnnestus eelmine voor see toetus kätte saada :lol: kuigi arvasin, et mul väga lootust ei ole :roll:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 05, 2009 8:47 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Aug 13, 2008 7:04 pm
Postitusi: 711
Asukoht: Tartu-Pärnu-Ikla
hiidlane kirjutas:
See ülevõtmine pidi üks päris paras tegemine olema, et neid asju õieti korda saada... lihtsam, kui on töökogemus ja haridus. Mul õnnestus eelmine voor see toetus kätte saada :lol: kuigi arvasin, et mul väga lootust ei ole :roll:


sul haridus ja töökogemus oli olemas?

_________________
claas celtis 456rx
MTZ 82
2 x T40
T100


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 06, 2009 8:36 am 
Eemal

Liitunud: Laupäev Veebr 21, 2009 5:54 pm
Postitusi: 126
Asukoht: hiiumaa
Töökogemuseks arvestati see, et ma juba 2004.aastast olin FIE ja tegelesin põllumajandusega (lisasin maksuameti poolt saadud tuludeklaratsiooni paberid) ning tehnikumis sai veic põllumajanduslikku haridust ka(kokk-aednik :lol: ) , mis samuti läks arvesse...ei pidanud olema kõrgharidus ja doktori kraadid :wink:(nendega oleks vast veel kõrgemad punktid saanud, aga vähemalt ei olnud ma nulli ringis:) )


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 06, 2009 3:55 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Jaan 18, 2008 6:33 am
Postitusi: 2311
Asukoht: läänemaa
mille ülevõtmine,talu,kohustuste,mis seal keerulist; teha ,täita vastavad paberid ,et võtad üle kõik kohustused kõigi ja kõige ees ning ongi ok.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 06, 2009 4:03 pm 
Eemal

Liitunud: Laupäev Veebr 21, 2009 5:54 pm
Postitusi: 126
Asukoht: hiiumaa
jürto kirjutas:
mille ülevõtmine,talu,kohustuste,mis seal keerulist; teha ,täita vastavad paberid ,et võtad üle kõik kohustused kõigi ja kõige ees ning ongi ok.

Kogu oma vanemate või vanavanemate talupidamine(põllud ja loomad, ettevõtlus) Vähemalt konsulent ütles, et see ei pidavat mitte kerge ettevõtmine olema. Ise ei ole sellega pidanud õnneks tegelema :D


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 626 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.