Tänane kuupäev Teisipäev Mai 14, 2024 1:08 am
  

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi



Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
  Printerivaade Eelmine teema | Järgmine teema 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 03, 2011 9:08 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Juun 11, 2010 10:40 pm
Postitusi: 26
Mina isiklikult tahan rääkida foorumis traktoritest nii nagu eelmises teemas KÕIGE PAREM TRAKTOR,aga et üks foorumi külastajatest nimega BELLA nii on ta end registreerinud ,hakkab kiitma traktori asemel oma naist.No milleks sellist jama .Räägime selles foorumis ikka traktoritest .Kui ta tahab oma naist ni väga kiita siis on selleks muud huvitavad portaalid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 03, 2011 9:23 pm 
Eemal

Liitunud: Esmaspäev Okt 19, 2009 11:52 am
Postitusi: 120
Asukoht: Raplamaa
Point selles, et sellist asja nagu "parim traktor" pole olemas. Masin valitakse vastavalt vajadusele ja võimalusele. traktoril on niipalju erinevaid näitajaid, et pole võimalik üheselt öelda, et üks oleks parim. Sellele küsimusele ei saa sa iialgi ühest vastust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 03, 2011 9:45 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Okt 19, 2010 8:58 am
Postitusi: 56
Rehe1 kirjutas:
Mina isiklikult tahan rääkida foorumis traktoritest nii nagu eelmises teemas KÕIGE PAREM TRAKTOR,aga et üks foorumi külastajatest nimega BELLA nii on ta end registreerinud ,hakkab kiitma traktori asemel oma naist.No milleks sellist jama .Räägime selles foorumis ikka traktoritest .Kui ta tahab oma naist ni väga kiita siis on selleks muud huvitavad portaalid.

Noo daaaaaa! Ma tõin võrdluse, mitte ei väitnud,et minu naine on .... :mrgreen: Sellist asja ei ole ju olemas, nagu kõige parem traktor üldiselt: Aga eks igaüks mõtleb ikka oma aju tasemel :lol:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 03, 2011 9:55 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Juul 15, 2008 11:14 pm
Postitusi: 499
Asukoht: Võrumaa
Fendt on toorik


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 03, 2011 9:56 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Juun 11, 2010 10:40 pm
Postitusi: 26
Miks mitte kõige parem .Traktori hinnad on tänapäeval küllaltki kõrged ja miks mitte arutada seda teemat. Tean oma ümbruskonnas üsna palju ämbrisse astumisi traktorite ostu suhtes.Toome esile sellised margid nagu Landini ja Zetor . Need traktorid paistab et vastu küll ei pea ni sidur kui ka käigu kast kipuvad otsi andma.Mõistlikum juba MTZ osta millel tagavara jupid suht sootsad.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 03, 2011 10:22 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
hillar kirjutas:
Fendt on toorik


Mis sa sellega öelda tahad?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 03, 2011 10:29 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Okt 29, 2009 3:11 pm
Postitusi: 43
Asukoht: peipsi ääres
Rehe1 kirjutas:
Miks mitte kõige parem .Traktori hinnad on tänapäeval küllaltki kõrged ja miks mitte arutada seda teemat. Tean oma ümbruskonnas üsna palju ämbrisse astumisi traktorite ostu suhtes.Toome esile sellised margid nagu Landini ja Zetor . Need traktorid paistab et vastu küll ei pea ni sidur kui ka käigu kast kipuvad otsi andma.Mõistlikum juba MTZ osta millel tagavara jupid suht sootsad.


mul zetor proksima 8441 3 aastat vana. tehnohool on ilusti tehtud. ise olen ühe pirni siiani ära vahetanud. töötunde ka muidugi alles 1000. aga ei kurda küll

_________________
Oü Moku Puit http://mokupuit.onepagefree.com/
Meie taluelu http://blog.maaleht.ee/koduloomad/
kuu parim töötaja Oü Võlg ja nälg :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 12:28 am 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
Zetor ei kõlba kuskile. T 40 on kõige parem. Aga milline muusika kõige parem on?, Milline auto? Milline maja? Milline põld? Milline ilm? Milline värv kõige ilusam on? Milline haridus kõige parem on... ot oot, tõesti, milline haridus... sellele saaks juba vastata, :mrgreen:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 2:24 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Veebr 01, 2011 10:06 pm
Postitusi: 37
kes see bella üldse on :?:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 4:08 pm 
Eemal

Liitunud: Kolmapäev Mär 04, 2009 7:49 pm
Postitusi: 1112
claas arion 540 kirjutas:
kes see bella üldse on :?:

Bella , hmm, ta on kaabakas ja närukael. Vaba mees, nagu ta end ise nimetab. Kes sina oled?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 8:16 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Juun 11, 2010 10:40 pm
Postitusi: 26
Räägime siis ikka traktoritest.Halu masina ees töötav traktor võibolla tõesti 3aasta jooksul jõuab teha 1000 töö tundi , ning remont piirdub ainult ühe töötule lambi vahetusega, aga kui aastas tuleb 2000 tundi siis hakkavad juba nõrgemad ja odavamad masinad välja näitama omi nõrku kohti (sidurid, käigukastid). Elu on seda näidanud.Eriti rasketes põlluharimis tingimustes.


Viimati muutis Rehe1, Reede Veebr 04, 2011 8:56 pm, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 8:43 pm 
Eemal

Liitunud: Teisipäev Veebr 01, 2011 10:06 pm
Postitusi: 37
ma olen 14 aastane koolipoiss ja mu nimi on Kristjan. Ma elan Raplas aga talu on maal kus on 15 hobust ja 50 veist.Ma tegin endale kasutaja, et saaks ka sõna sekka öelda.Mul on kogemusi vähe aga enda vanuse kohta tean põllumajandus asjadest päris hästi. Ja me saime uue traktori claas arion 540 koos stoll laaduriga ja traktoril on 160 hj.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 9:18 pm 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Okt 29, 2009 3:11 pm
Postitusi: 43
Asukoht: peipsi ääres
Rehe1 kirjutas:
Räägime siis ikka traktoritest.Halu masina ees töötav traktor võibolla tõesti 3aasta jooksul jõuab teha 1000 töö tundi , ning remont piirdub ainult ühe töötule lambi vahetusega, aga kui aastas tuleb 2000 tundi siis hakkavad juba nõrgemad ja odavamad masinad välja näitama omi nõrku kohti (sidurid, käigukastid). Elu on seda näidanud.Eriti rasketes põlluharimis tingimustes.


see traktor teeb talutööd ja on ka halumasina ees. traktori suurus ja võimsus oleneb vajadustest. minule on näiteks sellest küll. sõbral on Zetor Forterra temal mingi 4000 töötundi ja ka rahul. palju oleneb mehest seal peal.ära lõhkuda annab kõik. norras näiteks zetor väga levinud. mis mind seal imestama pani oli sama hind ainult taga oli nok.

_________________
Oü Moku Puit http://mokupuit.onepagefree.com/
Meie taluelu http://blog.maaleht.ee/koduloomad/
kuu parim töötaja Oü Võlg ja nälg :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Reede Veebr 04, 2011 10:09 pm 
Eemal

Liitunud: Reede Juun 11, 2010 10:40 pm
Postitusi: 26
Eks need abi vahendid mis hetkel kasutusel on peavad siis kõige paremad olema mis siin ikka vaielda ja loodame et eel oleval kevadel kõigil hästi tehnika vastu peab. :wink:


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Kõige parem traktor 2 osa
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 05, 2011 12:07 am 
Eemal
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 08, 2010 11:57 pm
Postitusi: 1424
Asukoht: Raplamaa
svenson35 kirjutas:
see traktor teeb talutööd ja on ka halumasina ees. traktori suurus ja võimsus oleneb vajadustest. minule on näiteks sellest küll. sõbral on Zetor Forterra temal mingi 4000 töötundi ja ka rahul. palju oleneb mehest seal peal.ära lõhkuda annab kõik. norras näiteks zetor väga levinud. mis mind seal imestama pani oli sama hind ainult taga oli nok.

Pilt
Vaevalt Rootsi ja Norra traktorite turg suhtarvuna väga erineb ja Rootsis ei ole zetor küll väga levinud.
Selle aasta alguse inf on aga positiivsem, kahjuks küll mitte zetorile http://www.atl.nu/Article.jsp?article=65036&a=John%20Deere%20b%F6rjar%20starkt


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 17 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron





Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
et 3.0.10

greenmiles v1.1 designed by CodeMiles Team -TemplatesDragon-.